| sorin_5466 a întrebat:

Care este cel mai bun fotbalist din lume?

12 răspunsuri:
| costin_8115 a răspuns:

Momentan cred ca messi e cel mai bun desi dani alves e preferatul meu. dintre cei care sau retras dupa mine e zidane

| TheSpecialOne a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun e Ronaldo de la Real fiindca pe Messi nu il ajuta statura sa fie un bun atacant si nici forta de sut iar el e atacant central iar calitatile mentionate sunt baza(Ibrahimovic le are dar viteza e slaba). Dar trebuie sa recunoastem ca pase ca Messi putini dau ex. Xavi, Iniesta, Fabregas sau Snijder in rest cam nimeni...

| iuonak93 a răspuns:

C.Ronaldo,Kaka, Messi, Benzema, W.Rooney,Maicon,S.Ramos,Cassilias si multi altii nu prea poti sa zici cine`i cel mai bun fotbalist din lume.

| iuonak93 a răspuns:

Si eu zic ca C.Ronaldo de la real e cel mai bun fotbalist
Imi place de C.ronaldo cum joaca de cand stiu fotbalu`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momontan este Messi.

| alinzz a răspuns:

Sunt foarte multi si sunt greu de comparat :
Lionel Messi
Cristiano Ronaldo
Didier Drogba
Wesley Sneijder
Kaka
Cam acestia sunt cei mai buni...
Iar cei din trecut :
Ronaldo
Gheorghe Hagi
Pele
Roger Milla
Sper ca te-am ajutat big grin

| sergiuv2000 a răspuns:

Cel mai bun jukator este messi...dar pentru mine.e Fernando Torres

| FuLg3R a răspuns:

Cel mai tare e Neymar
De Ce?
1. Face Niste Driblinguri excelente(putin spus)
2.Da Niste goluri Incredibile(din nou putin spus)
3.Acum E La Barcelona Si Impreuna Cu Messi O Sa Faca Ravagii in fotbal
Funda?big grin

| MaSteRFuNMt2XxX a răspuns:

Messi de la barca

| Junko a răspuns:

Inegalabilul Pele.iar momentan Messi! Si care zice ca Messi nu are statura de atacant e idiot!

| Madalin20 a răspuns:

Iker Cassilias-Sergio Ramos,Carles Puyol,Dany Alves, Pique-Xavi, Cristano Ronaldo, Andres Iniesta-Lionel Messi, David Villa

| 999999999999999999999999999999999999 a răspuns:

Messi momentant