| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este diferența între Arena și Stadion exemplu : Cluj Arena și Stadionul Doctor Constantin Rădulescu?!)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cluj Arena este sau a fost stadionul Universitatii Cluj. Stadionul Constantin Radulescu este al CFR-ului.
Locatii diferite.

| Wr3nch a răspuns:

Diferenta e ca Cluj Arena e mai mare si noua, si numele copiat dupa Arena Nationala.

| gabicoo a răspuns:

Ce zici de Imash Arena? Sau preferi: Stadion sătesc fără tribune?
winking

| Lukasssz a răspuns:

Arena Cluj e mai mare.

| Zuzu1991 a răspuns:

In state la colegiu i se spune la scoala pe care o faci DUPA ce ai terminat liceul
in rrrominica nu mai exista licee, toate sunt marele, tarele si POMPOSUL "colegiu national"

oamenilor le place sa umfle orice prind... deh