| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este in opinia voastra cel mai tare și frumos stadion de fotbal din Anglia? Cine a fost pe stadioanele de top de acolo!?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Wembley. Am fost acolo. Locuiam In Wembley Park, cand lucram in Londra.

| Drimmero a răspuns:

Emirates Stadium e genial, personal il impart pe acelasi loc cu Wembley care e supranumit 'templul fotbalului', Anfield e foarte frumos cand e plin si canta tot stadionul, chiar si Old Trafford e frumos, stadioanele din Anglia au multa istorie in spate, multa pasiune si traditie, nu au egal in lume la asa ceva. Din pacate nu am ajuns pe un stadion din Anglia, cel mai probabil va urma in viitorul apropiat.

| gabicoo a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta!
Îți răspund la fel: Imash Arena!