| bossulbossboss a întrebat:

Care fa vi rezultatu dinama u cluj

5 răspunsuri:
| HubbleBlue a răspuns:

Dinamo nu dinama 60% u cluj 0-1

| HubbleBlue a răspuns:

MAY/12
Off

Predictia zilei: Spania - Primera Division (1.88)

1) Montpellier - Evian 1 (1.44)
2) Napoli - Palermo 1 (1.36)
3) Pescara - Vicenza 1 (1.45)
4) CFR Cluj - FC Brasov 1 (1.53)
5) Reims - Boulogne 1 (1.62)
Pentru orice fel de informatii verificati link-urile utile

Filed under: 5 PredictiiComments Off
APR/12
Off
Predictiile zilei 30.04. 2012

Predictia zilei: Man City - Man United* +0.25 handicap (2.10)

1) Lens - Le Havre x2 (1.77)
2) Halmstad - Trelleborg x2 (1.70)
3) Petrolul - Mioveni +2.5 goluri (1.83)
4) Silkeborg - Odense gol ambele (1.70)
5) M. Tel Aviv - Netanya +1.5 goluri (1.35)
Link-uri utile:

Pentru orice parteneriat/colaborari/asociere cu site-ul nostru vizitati:

http://5predictii.ro/? page_id=2/

Informatii privind sistemul de pariere martingale gasiti aici:

http://5predictii.ro/? page_id=140/

Pentru a intelege mai bine handicapurile asiatice vizitati acest link:

http://5predictii.ro/? page_id=267/

Pagina oficiala de Facebook site-ului nostru unde gasiti predictiile zilei:

http://www.facebook.com/5predictii.ro

Arhiva completa a meciurilor din abonamentul "Predictia Zilei" aici:

http://5predictii.ro/? page_id=370/

Tipserii 5predictii.ro va pun la dispozitie cele mai interesante bilete:

http://5predictii.ro/? page_id=463/

Intrebari si raspunsuri privind achizitionarea abonamentului "Predictia Zilei" aici:

http://5predictii.ro/? page_id=43/

Daca va hotarati sa achizitionati abonamentul "Predictia Zilei" trimiteti-ne mail:

mailto:contact@5predictii.ro

Cele mai inspirate 5 predictii sportive din fotbal vor fi postate in fiecare zi la ora 14:00:

http://5predictii.ro/? page_id=474/

Filed under: 5 PredictiiComments Off
APR/12
Off
Predictiile zilei 29.04. 2012

Predictia zilei: St. Etienne* - Dijon -0.75 handicap (1.90)

1) Auxerre - Brest 1 (2.10)
2) Zaragoza - Bilbao 1 (2.55)
3) Paderborn - Fsv Frankfurt 1 (1.80)
4) Chelsea - QPRangers +2.5 goluri (1.70)
5) Sonderjyske - Brondby +2.5 goluri (1.91)
Filed under: 5 PredictiiComments Off
APR/12
Off
Predictiile zilei 28.04. 2012

Predictia zilei: Mons - Waregem 1 (1.95)

1) Sampdoria - Bari 1 (1.68)
2) Schalke - Hertha 1 (1.50)
3) Villarreal - Osasuna 1 (1.85)
4) Goteborg - Atvidabergs 1 (1.50)
5) Southampton - Coventry 1 (1.30)
Filed under: 5 PredictiiComments Off
APR/12
Off
Predictiile zilei 27.04. 2012

Predictia zilei: Shamrock* - Derry -0.7 handicap (2.05)

1) Sedan - Guingamp 1 (1.85)
2) Sparta P. - Sigma O. 1 (1.60)
3) Helsingborg - Mjallby 1 (1.67)
4) Cordoba - Guadalajara 1 (1.50)
5) Verona - Empoli 1 (1.62)
Filed under: 5 PredictiiComments Off
APR/12
Off
Predictiile zilei 26.04. 2012

Predictia zilei: Valencia - Atl. Madrid +2.75 goluri (1.90)

1) Elfsborg - Gais 1 (1.67)
2) Horsens - HB Koge 1 (1.53)
3) Karabuk - Fenerbahce 1x (2.10)
4) Varbergs - Falkenbergs x2 (1.55)
5) Gefle - AIK Stockholm -2.5 goluri (1.62)
Filed under: 5 PredictiiComments Off
APR/12
Off
Predictiile zilei 25.04. 2012

Predictia zilei: Real M* - Bayern M -1 handicap (1.88)

1) Novara - Lazio 2 (1.75)
2) Lecce - Napoli 1x (1.57)
3) AC Milan - Genoa +2.5 goluri (1.55)
4) Udinese - Inter +2.5 goluri (1.97)
5) Cesena - Juventus +2.5 goluri (1.60)
Facebook - Incepand de astazi va asteptam pe pagina oficiala a site-ului nostru unde vom avea posibilitatea de a discuta despre meciurile afisate pe site pe tot parcursul zilei. Asteptam cu nerabdare mesajele dumneavoastra, pareri, comentarii si intrebari de orice fel.

Arhiva "Predictia Zilei" - La cererea dumneavoastra am pus la dispozitia tuturor vizitatorilor statistica completa a meciurilor oferite abonatilor. Puteti verifica desfasurarea arhivei accesand imaginea alaturata cu un simplu click.

Informatii abonament - Pentru orice fel de informatii privind achizitionarea abonamentului "Predictia Zilei" asteptam mail-urile dumneavoastra la contact@5predictii.ro

Filed under: 5 PredictiiComments Off
APR/12
Off
Predictiile zilei 24.04. 2012

Predictia zilei: Cagliari - Catania 1 (2.00)

1) Barcelona - Chelsea 2/1 (23.00)
2) Aston Villa - Bolton 2/2 (6.50)
3) Senica - Zlate -2.5 goluri (1.95)
4) Legia* - Ruch Chorzow CC (1.50)
5) Livorno - Cittadella +2.5 goluri (1.90)
Filed under: 5 PredictiiComments Off
APR/12
Off
Predictiile zilei 23.04. 2012

Predictia zilei: Hacken - Goteborg +2.5 goluri (1.91)

1) Hjk - Jaro 1 (1.35)
2) Lok. Plovdiv - Slavia S. 1 (1.75)
3) Academica - Olhanense 1 (2.10)
4) Wohlen - Nyonnais x2 (1.65)
5) Leicester - West Ham x2 (1.42)
Filed under: 5 PredictiiComments Off
APR/12
Off
Predictiile zilei 22.04. 2012

Predictia zilei: Mlada Boleslav - Sparta Praga 2 (2.00)

1) Genk - St. Liege 1 (1.95)
2) Sandnes - Stabaek 1 (1.90)
3) GAIS - Norrkoping 1 (1.85)
4) Santander - Bilbao 2 (1.95)
5) VPS - Lahti 1 (1.91)
Filed under: 5 PredictiiComments Off
Older Entries »

Link-uri utile 5predictii.ro

Ora exacta in predictii 14:00
Cele mai inspirate 5 predictii sportive din fotbal vor fi postate in fiecare zi la ora 14:00. E-mailul cu meciul din abonamentul Predictia Zilei va fi trimis abonatilor la aceeasi ora. Prin aceasta modificare evitam accesarea site-ului pe tot parcursul zilei in schimbul unei singure vizite eficiente.
Informatii abonament
Intrebari si raspunsuri privind achizitionarea abonamentului "Predictia Zilei" faceti CLICK pe imaginea alaturata pentru a fi redirectionat spre informatiile dorite
Abonament "Predictia Zilei"

5 Predictii Gratis
Un site dedicat exclusiv pariorilor romani. Cele mai bune 5 Predictii ale zilei le gasiti aici. Cea mai buna predictie a zilei este contra cost. Pentru informatii suplimentare privind "Predictia Zilei" trimiteti e-mail la contact@5predictii.ro
Bilete 5predictii.ro
Tipserii 5predictii.ro va pun la dispozitie cele mai interesante bilete castigate. Tichetele sunt exclusive site-ului nostru si vin ca o dovada a succesului clientilor nostri, in acelasi timp sa confirme profesionalismul tipserilor care va pun la dispozitie zilnic cele mai inspirate predictii sportive din fotbal!
Statistica 5predictii.ro
Arhiva completa a meciurilor din abonamentul "Predictia Zilei" - Faceti click pe imaginea alaturata:
Like 5predictii.ro

Handicapuri asiatice

Sistemul martingale

Colaborari / Parteneriat

BettingExpert tipster profile

Parteneri

Profit garantat 100%

bet365.com

| gojira a răspuns:

Www.5predictii.ro

Predictii sportive pentru pariori, printre cele mai bune site-uri de pronosticuri sportive.

| Mihay95 a răspuns:

Castiga U Cluj

| ReDMaN12 a răspuns:

100% dinamo ca a cumparat deja jocul... uitate la antrenorul lui U Cluj ca e dinamovist si sigur a fost platit sa faca blat sau va ceda meciul ca primul sezon din liga 1 a fost cumparat de borcea..deci dai in zabala