| anonim_4396 a întrebat:

Care imi spune si mie cateva meciuri de sambata pentru la pariuri? Vreau unu bilet simplu + unu cu meciuri la scor corect. Presupune cineva cu cat s-ar termina de ex : arsenal- reading, sunderland- manch. unde, manch city - newcastle, everton- tottenham, bayern M.- hamburg, inter M,-juventus, chievo - Milan, celta vigo -barcelona si zaragoza -real madriid?

2 răspunsuri:
| cosminjuve a răspuns:

Inter -juventus 2, chievo milan x2 bayern hamburg 1 zaragoza real 2 celta barca 2

| TePupaKeDy a răspuns:

Arsenal-reading = 1x
sunderland-manch.utd = 2
Manchester city-newcastle = 2, 5
Everton-tottenham= x pauza 2 final
bayern M -hamburg =1
inter-juventus= 2
chievo - milan = 2
celta vigo - barca = 2
zaragoza - real madrid =2