| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

Care manusi de sala sunt mai bune cele cu bandaj sau fara? De ce?

Răspuns Câştigător
| raducu1205 a răspuns:

Eu folosesc manusi fara bandaj. De cand fac sala am avut 3 manusi. 1 cu bandaj si 2 fara bandaj. Cele cu bandaje iti da o stare care te enerveaza la mana + ca nu am simtit nimic mai bun cu ele. Funda?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fa fara manusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manusile de sala sunt bune cele cu bandaj,deoarece cand iti pui manusile, iti incordeaza muschii, si nu iti transpira palma, si te simti mai elastic, mai energic sau cum sa zic. Fundita?

| AAALEXAAANDRUUU explică:

Mai astept raspunsuri happy