| mihbogdan a întrebat:

Care model de bicicleta este cel mai bun si distractiv si de ce?

2 răspunsuri:
| stefan573 a răspuns:

Jumper sau BMX, poti sari pe el si te distrezi. Insa sunt scumpe. Un jumer = 5-6 milioane, iar un BMX= 20-25.

| LineGuide a răspuns:

Cele mai bune biciclete, considera expertii, sunt cele fabricate de Ghost, ele fiind si scumpe, si ieftine, si bune, si mai putin bune, dar nu in ultimul rand, toate sunt de calitate, toate durabile si rezistente.
Cele mai distractive biciclete, sunt BMX-urile, ele fiind rezistente, usoare, mici, usor de folosit, uneori comode, usor de transportat.Cu un BMX poti face cel mai usor majoritatea schemelor, si nu are ce sa ti se strice la ea(el), deoarece are decat pedale, ax, roti, cadru, ghidon, si frane(dar majoritatea expertilor le dezasambleaza, deoarece sunt prea grele).