| CyberMusic a întrebat:

Care se uita la Wrestling(WWE)\\\care e wrestlerul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Euu ma uit in fiecare seara love struck.Am mai multi wrestleri preferati, dar cei mai importanti sunt John Cena si Rey Mysterio :X.Ai tai?

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Undertaker

| Geo17 a răspuns:

John cena si big show

| obsercvayr a răspuns:

Ray misterio big grinbig grin fundabig grin?

| aida009 a răspuns:

Randy orton

| sebiseb a răspuns:

Sin cara

| RkoRandyO4ever a răspuns:

Randy Orton

| Andy12_5181 a răspuns:

John cena

| w3sSsT a răspuns:

Un show de 2 bani in care fiecare primeste bani pentru ca sa piarda in fata alt cuiva,e ceva ireal acolo,o fantezie, uitati-va la k1, box, sau ceva dinstastea.wwe e pentru copii de 10 ani fara viitor