| nuconteazama a întrebat:

Care stie sa-mi spuna cat este scorul sau cat s-a terminat meciul de snooker din mark selby-matthew stevens si dintre john higgins-mark allen? sau dati-mi un link unde pot intra sa vad scorurile de la astea 2 meciuri va rog

5 răspunsuri:
| nuconteazama explică (pentru robertmcs):

Unde trebuie sa intru acolo ca sa aflu scorurile exacte? intra u te rog si da-mi linkul k iti dau funda

| robertmcs a răspuns (pentru nuconteazama):

Dai in stanga paginii unde scrie snooker si iti alegi campionatul

| robertmcs a răspuns (pentru nuconteazama):

Dai in stanga paginii apes snooker si iti alegi campionatul

| robertmcs a răspuns:

Vezi k au inceput la 18:00 meciurile pe eurosport. Inca nu se stie cine a castigat inca. Dupa ce se termina poti vedea rezultatele pe teletext.