| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care sunt avantajele dar și dezavantajele dacă pariezi ONLINE la SUPERBET?

7 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Dezavantajele = pierzi bani
avantaj... TE INVETI MINTE, sa speram

| 1234568807 a răspuns:

Dezavantajele si avantajele la niste pariuri sunt foarte logice de inteles, ori castigi ori pierzi

| user0010 a răspuns:

Mai mult sunt dezavantaje, sunt mai multe șanse să pierzi decât să câștigi.

| user0010 a răspuns:

Îți recomand să nu te apuci de pariuri, am un prieten care s-a lăsat acum un an, nu mai avea mult, își vindea și chiloții de pe el, doar ca să bage, dar l-am convins eu să se lase, i-am explicat că nu-i bine. El tot o ținea cu: "lasă frate că o să câștig și eu ceva, dă-l naibii de aparat trebuie să-mi dea", o pl o câștigat.

Răspuns utilizator avertizat
| Roxette909 a răspuns:

Singuru dezavantaj e ca nu sunt corecți cu cash-out-urile.

| bebicasoftballs a răspuns:

Nu exista dezavantaje