| andi456 a întrebat:

Salut, ai nevoie de cont obligatoriu daca vrei sa pariezi la superbet?

5 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Altfel cum ti-ar da banii in cazul in care castigi? Cum te-ar identifica? happy

| andi456 explică (pentru Lostlyric):

Pai arat biletul la casa

| Lostlyric a răspuns (pentru andi456):

Nu conteaza, fie ca e online, fie ca e la casa de pariuri, ai nevoie de o forma de identificare. Daca pariezi la casa de pariuri, atunci ai nevoie de un buletin. Daca pariezi online, ai nevoie de un cont.

| andi456 explică (pentru Lostlyric):

Pai vreau sa pariez la casa de pariuri deci n am nevoie decat de buletin nu?

| Lostlyric a răspuns (pentru andi456):

Da. Si bani, evident.