| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cei mai buni adidasi pentru atletism? vreau un link si argumentati big grin

Răspuns Câştigător
| Uzylik a răspuns:

Daca vrei de firma ia-ti: reebock, fila sau diadora daca nu un ai destui bani du-te intr-o piata

3 răspunsuri:
| atentat a răspuns:

Adidas

| sonordj a răspuns:

Buna, e un top 3 care e tabu! 1 Mizuno, 2 Brooks, 3 asics! Brooks sunt de gasit la 1/2 din pretul de magazin la mine! 0729 709690

| sonordj a răspuns (pentru Uzylik):

da pentru alergat in jurul blocului sunt OK, dar pentru proffi-runners recomand Brooks Running Shoes, Asics sau Mizuno, sunt firmele care au studiat si aplicat cele mai avansate tehnologii in produsele lor! Alergatul nu-i tot una cu fuga!