| DarkNight123 a întrebat:

Atletism sau inot? De ce argumentati!

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Inot, pentru ca inalta si dezvolta umerii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înot.
Pentru că pot.

| BLeur a răspuns:

Înot, am făcut eu 4 ani performanţă.
Te dezvoltă, creşti, îţi protejează organismul de orice răceală.

| SpawNury a răspuns:

De fapt amandoua. Acum depinde de ce vrei sa faci. Daca e vorba de fizic, sa stii ca amandoua sunt sporturi care pun la misca tot corpul. Diferenta e foarte mica, la inot ai mai mult muschi pe maini, la atletism pe picioare. Eu totusi prefer atletismul, pentru ca, poti sa respiri foarte frumos, aer curat. La inot e cam invers, iti tii mult respiratia. Rezultatele nu prea difera dupa cum am zis mai sus, daca ai timp, fa-le pe amandoua.