| mihai1353 a întrebat:

Care sunt cei mai buni jucatori de fotbal cu numarul 5 pe tricou din toate timpurile dar si din prezent?big grin DAU FUNDA PENTRU CELE MAI BUNE RASPUNSURI

3 răspunsuri:
| Kydutz a răspuns:

Cu numărul 5, nu prea ştiu.

Cu numărul 13 :

1. Michael Ballack = A jucat la Chelsea.
2. Alessandro Neste = A jucat la AC Milan.
3. Park Ji-Sung = A jucat la Man. United
4. Maicon = A jucat la Inter Milano.
5. Marco Motta = AS Roma.

| Catalin_Boboescu_1993 a răspuns:

Zidan -real madrid, rio ferdinand -manchester utd, per mertesaker -arsenal, mexes -milan, Daniel Agger-liverpool, juan -inter, kehl-dortmund, van buyten -beyern

| samycool58 a răspuns:

Fabio Coentrao, Carles Puyol si unul din mari jucatori ai lumii Diego Maradona. Sper ca te-am ajutat big grin