| XTreme00 a întrebat:

Salut.Imi face-ti va rog un top 10 cei mai buni jucatori de fotbal din prezent? Multumesc.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Ronaldo,Ozil,Casilias,Messi,Ibrahimovic,Rooney,Xavi,Falcao,Iniesta,Balotelli

| XTreme00 explică (pentru cristiiiiiii):

Nu te supara, dar Ozil nu are ce sa caute aici.Messi e pe primul loc.Ronaldo nici asa.

| cristiiiiiii a răspuns (pentru XTreme00):

Frate nu stiu cati ani ai tu si cat de mult cunosti tu fobtal...in momentu asta ei sunt cei mai bun dar intr-un clasament all time iti spun eu ca nu au ce cauta nici pe banca de rezerve happy nu te mai obosi sa dai o replica pentru ca renunt sa mai raspund.
Ps : Mai uita-te la meciuri si analizeaza ce face fiecare jucator... Ozil nu e om de gol asa ca taci din gura!
Bafta!

| Kore22 a răspuns:

Messi, Ronaldo, Xavi, Iniesta, Ibrahimovic, Casillas, Falcao, Rooney, Gerrard, Lampard, Aguero.

| Alex_Vlad_1998 a răspuns:

1 Ronaldo
2 Iniesta
3 Messi
4 Xavi
5 Rooney
6 Casilias
7 Ibrahimovic
8 Falcao
9 William
10 Mexes