| QJoKeRuLQ a întrebat:

Care sunt cele mai bune echipe de fotbal la memont? PS: Eu stiu
Dau funda raspuns corect

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Barcelona,real madrid, manchester utd, manchester city

| Sk1j4 a răspuns (pentru persseuss):

Manchester Cityrolling on the floor)) serios de cand e manchester city asa buna.

| QJoKeRuLQ explică (pentru persseuss):

Barca si manchester unde era

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate echipele din optimile UCL + Manchester City şi câteva din şaisprezecimile EL.

| IndiferentXD a răspuns:

In acest moment Barcelona este numarul 1 in fotbal de cativa ani buni, au cel mai bun lot, au cel mai bun joc, au probabil cel mai bun jucator din lume in echipa!
Ar mai fi Real Madrid cu un lot la fel de valoros, Bayern Munchen, Manchester United, Manchester City (campioana Anglia la fel au o super echipa) Chelsea (campioana Europei)

| QJoKeRuLQ explică:

Fiti atentii sunteti aproape >D dar sunt! 2! echipe