| 7777 a întrebat:

Care sunt cele mai bune ghete de fotbal? ps:sa fie pana in 300 de ron...)

Răspuns Câştigător
| bossu1175 a răspuns:

Tias recomanda sa te duci in megasport sau daichamnnwinking funda?

2 răspunsuri:
| girl12girl a răspuns:

Pai acum cateva zile sia luat un prieten de-al meu f50[cred ca sunt bune ] au costat 2milioane scuze pentru ortografie

| cosmy2013 a răspuns:

Stiu magazine care poti sa cauti ex Intersport m-a vazut ca are si ecipament si ghetele costau 275 lei acum o saptamana sau la leonardo poate gasesti dar de obicei la Intersport. Sper sa gasesti! Bafta!