| PaulStefan74 a întrebat:

Care sunt cele mai eficiente exercitii fizice de facut in casa pentru slabit? Sunt exercitii care ar ajuta doar la dat burta jos? Daca da, care

4 răspunsuri:
| Iulia1589 a răspuns:

Eu fac vreo 30-40 de abdomene, uneori și 50 și ma ajuta foarte mult

| PaulStefan74 explică (pentru Iulia1589):

Le faci pentru slabit? Daca da, de cand ai inceput cu ele si cat de vizibila e schimbarea?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Iulia1589):

Serios? Te ajuta niste amarate de abomene? laughing

| uptowngirl a răspuns:

Salut. Abdomenl se da jos prin dieta. Prima data trebuie sa ai grija ce mananci. Aditional, iti recomand sa cauti rutine de aerobic pe Youtube happy Sau daca ai timp si bani de investit - sunt multi antrenori personali care ofera programe de slabit pentru acasa (Vlad Dorobat de exemplu e un tip pe care il urmaresc pe Instagram si are rezultate bune sau Diana Stejereanu, testata de mine).