| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai eficiente exercitii de slabit?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alergatul, daca alergi slabesti nu cresti in masa musculara, mergi la solar ca sa transpiri, mergi si la sala eventual dar dupa ce ai slabit cat vrei tu, eliminand grasimea ti-se fac muschii. bei apa si nu mai mananci cipsuri, alimini tutun, alcool, prajeli, dulciuri mai ales ciocolata. in rest poti bea lapte, ceaiuri multe, si paine dar mai rar... mno.

| suculete12 a răspuns:

Exercitii cardio.

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu vreau sa-ti recomand din tot sufletul KANGOO JUMPS...in cazul meu a functionat si am slabit ff mult...chiar ti-l recomand! Te invit pe blogul meu sa vezi cat de eficienta este o ora de Kangoo : http://punepretpefrumusete.blogspot.ro/......umps.html! Te astept cu drag pe blogul meu!

| MaRiOoO a răspuns:

Multeeee multeee abdomenewinking Incearca

| anonim_4396 explică (pentru MaRiOoO):

Cu abdomene nu slabesti, te tonifici baby. Si poti si slabi cred dar explica-mi si mie cum slabesti daca faci abdomene mananci mult, toate rahaturile si esti o persoana statica. Mno ti-am dat un exemplu, data viitoare fi mai exact.

| Danmitu a răspuns:

In primul rand, fa cat mai multe abdomene seara, pana la epuizare.
In al doilea rand nu mai manca de la ora 18.
In al treilea rand alearga cat de mult poti tu, si daca ai posibilitatea, pe munti sau pe dealuri. Exista la intersport niste saculeti cu nisip pe care ii poti lua cand alergi si ti-i pui la picioare.
In al patrulea rand, ai putea merge si la sala.