| AntoniaOrman a întrebat:

Care sunt cele mai rapide metode pentru a slabi la picioare? In cat timp dau rezultate vizibile si cat trebuie sa fac in fiecare zi ca sa dea rezultate in acel interval de timp? Multumesc!

1 răspuns:
| DaianMarian a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti intr-o singura pare a corpului, daca slabesti, se ai putinde peste tot nu poti sa slabesti doar la abdomen sau la picioare. Eventual poti sa iti cresti masa musculara la picioare ( alergat, tenis de picior etc.)