| Tanyax a întrebat:

Buna TPU cat de sanatos este sa slabesti cu otet de mere si in cat timp se vad rezultate alte metode rapide stiti funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Nu slabesti cu otet indiferent daca este de mere, de struguri, sintetic. Dar sigur iti arzi stomacul.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cea mai simpla metoda e sa nu te ingrasi! E mai usor sa previi, decat sa repari!

| Vi003 a răspuns:

Cunosc pe cineva care a incercat asa ceva si mai stiu ca acel cineva nici acum nu suporta otetul deoarece i-a provocat arsuri la stomac. Otetul din comert e toxic, ai impresia ca e otrava. Nu-l folosesc nici la salate, il inlocuiesc cu zeama de lamaie. Ai grija cu retetele de slabit pe care ti le dau cunoscutii, iti pot face mult rau. Ai incercat sa nu mananci dulce si sa nu bei sucuri timp de o luna? In acest fel scapi de 4 kg.

| thewomaninwhite a răspuns:

Nu cred ca este foarte sanatos pentru stomacul tau. Exista riscul sa faci gastrita.

| Erika_Ingryd_2000 a răspuns:

Oțetul de mere nu e bun pentru slăbire din contra te arde la stomac și după vei avea probleme din propria mea experienta du-te la sala și fa multa mișcare sau du-te în parc îmbrăcat gros și aleargă și încearcă o săptămână sa mănânci disociat adică prima zi doar legume a doua zi doar fructe a 3 zi peste a 4 zi pui cu un pic de salata a 5 zi lactate a 6 zi orez fiert fără sare sa ști ca orezul da rezultate adica îți taie pofta de mâncare și nu te îngrașă decât 200-300 de grame și cu tot cu alimentație trebuie sa faci sport sau o metoda mult mai rapida sa îți comanzi centura de slăbit