| IonutValeriu a întrebat:

Care supliment este cel mai bun pentru slabire? Vreau sa dau jos randurile de sunca mai repede dar nu stiu ce sa aleg.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege să mănânci mai puțin.

| Invictusman a răspuns:

Nu exista, exista înainte pastila albastra dar a fost retrasa ca au murit mulți de la aceasta pastila.

Deficit caloric si sport făcut regulat recomand.

| darrio2007 a răspuns:

Sportul.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu de un supliment ai tu nevoie, ci de un nou stil de viata si asta nu pentru o perioada pana slabesti ci tot timpul cat vrei sa arati bine. Mai precis ai nevoie de informatii corecte despre alimentatie si sport.

| Dismally a răspuns:

La slabit nu ai nevoie de suplimente ci de deficit big grin Redu caloriile, fa sport si vei slabi.

| Catrice a răspuns:

De pastila "Aleargă până nu mai poți" și pe lângă sa iei și "doar 3 linguri de mâncare la o masa"

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai repede fără suplimente.

| RAY a răspuns:

Alimentatia in primul rand, cea sanatoasa, sportul care inseamna sanatate, da-mi varsta ta si sexul, varsta

| Mirel4412 a răspuns:

Daca crezi ca o pastila te face sa slabesti nu e asa. Baga sport mult si mananca legume/fructe/carne de pui, etc...

Bula
| Bula a răspuns:

Varza (sub toate formele), fara nici o grasime, carne, produse de panificatie sau de cofetarie (varza are calorii negative multe, deci slabeste intens).
Pentru a nu atarna pielea de pe corp, paralel cu cura de slabire se face si gimnastica generala intensa, care "strange" si intinde pielea.

| Dintrebare a răspuns:

Poti incerca pastile cu crom, ajuta la contolul poftei de dulce

| RobertMoon a răspuns:

Se zvonea că este Lipo6, dar multa lume s-a plâns de probleme cu inima după ce au folosit. După părerea mea Hydroxicut de la Muscletech este cel mai bun, dar dacă iei suplimentul asta trebuie sa te antrenezi din greu pe partea de cardio.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Ai nevoie de deficit caloric, renunță la tot ce este legat de dulciuri și suc.