| SkepT a întrebat:

Care tip de ghete nike sunt mai bune dintre hypervenom, merciurial si control?

Răspuns Câştigător
| atraiptatipovestiviata a răspuns:

Hypervenom, insa ca sfat, ca orice tip de articol sport mergi pe gama Adidas, sunt mai bune calitativ, dar din pacate putin mai scumpe.

Crede-ma ca stiu ce vorbesc. Cumparati deodata 3 perechi de ghete, adidasi, trening, etc de la adidas, nike si puma. Vei fi convins dupa 6 luni, 1 an care marca e mai buna.

2 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Merciurial

| MariusT14 a răspuns:

Hypervenom sunt buni, dar se uzeaza repede pe teren artificial, deci mercurial, si adidas sunt buni, dar deja fiecare cu preferintelel sale