| Missdope a întrebat:

Castiga Arsenal in seara asta?

5 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Da!

| c0cuta a răspuns:

Arsenal o sa isi ia 2 goluri dupa parerea mea dupa care o sa inscrie alte 3 goluri in repriza a 2-a. Deci arsenal castiga!

| EnvyU a răspuns:

Si eu zic ca o sa castige, chiar vreau sa iau 2 solist si ma bazez pe meciul cu united in care s-a vazut ca au jucat aproape ca de la egal la egal in plus QPR nu mai are de ce sa lupte ca tot o sa retrogradeze insa lupta e stransa intre chelsea, totte si arsenal si fiecare o sa traga pentru un loc la champions league si cupa uefa.

Răspuns utilizator avertizat
| VladM15 a răspuns:

Posibil are ca-ti va jcatori buni ca atacanti (nu garantez ca castiga)