| FriendsShow a întrebat:

Cat costa cel mai ieftin bilet la romania-andorra..am vazut ca cica pentru familisti 15lei si pentru pensionari 10 lei..cum adica adica daca se duce toata familia da 15 lei?

Răspuns Câştigător
| Maty2000 a răspuns:

Heey! M-am interesat si da, pentru familisti e 15 lei si pentru pensionari e 10 lei.Cred ca te va ajuta acest link:http://www.frf.ro/......s-stadion.
Si cred ca nu daca se duce toata familia da doar 15 lei, cred ca daca mergi cu familia platesti 15 lei de om. Sper ca te-am ajutat! Funda?