| Solix a întrebat:

Cat costa un abonament pe o luna la sala?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. De la 50-70 pana la 140-150, fara antrenor.

| suntserios a răspuns (pentru Adry05):

Uite eu stiu o sala unde e 760ron

| Adry05 a răspuns (pentru suntserios):

Slabesc ei in locu tau sau ce costa atat? laughing))

| suntserios a răspuns (pentru Adry05):

Au si piscina si sauna si intrari nelimitate si e in cadrul unui hotel de 4 stele. Vitality Club Ramada

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de sala.

| Bondarel99 a răspuns:

Te-ai gandit in sfarsit sa renunti la aparatul ala de masaj? laughing

| Donsavas a răspuns:

Buna idee! Sala te ar ajuta mult.

| siriusblack98 a răspuns:

In mare parte o sa gasesti la 100 lei pentru 1 luna.Dar pentru o luna de zile nu merita, patronii acolo castiga cel mai bine. Cele mai convenabile sunt cele pentru 3 luni.La cateva sali din Bucuresti pentru 3 luni ti-l lasa la 150 lei.Adica merita asa.Si pentru 2 luni in plus te face garantat sa mai scoti 50 lei.Bine ca la multe alte sali au niste preturi de iti vine sa te lipsesti.

| Rihhana1 a răspuns:

Intre 80 si 200 de lei, ce vrei sa faci la sala?
Forta, aerobic, pilates?

| Miu_Stefan_1999 a răspuns:

Depinde de sala nu cred ca mai mult de 80 lei