| andrei_1403 a întrebat:

Cat credeti ca se va termina steaua-dinamo si echipele.(plus jucatoru vaforit si cel al meciului)

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

4-4 ca la teatru

Apache
| Apache a răspuns:

La cat de prost au ajuns sa joace astea 2. cel putin steaua.nu mai sunt sigur decat de un lucru!
Bataie in tribune!
. sincer ca suporter al stelei mi se rupe inima cand vad cum joaca echipele din afara.ex Barcelona, si cum jucam noi...

| andrei_1403 explică:

Ba nu. tatarusanu o sa poata juca.si ai mare dreptate apache.sa speram ca jucatorii stelei au inteles mesajul nostru si-si vor da viata pe teren (la unii dintre ei e greu de crezut)

| marius577 a răspuns:

2-1.Jucatorul favorit: tatarusanu!

| AnTiBioTic a răspuns:

2-1 si jucatorul favorit Becalihappy

| dannyella15 a răspuns:

Baa,zdreanta,Steaua bate cu 7-0.Ce 7-0, bate la 10 goluri diferenta! cee crezi tu,ba, hahalera, eu am fost la sfantul munte Athos.Eu is credincios,baa, nu ca Borcea!
Acum serios vorbind, ambele echipe sunt varza. Avem un fotbal absolut deplorabil...la urma urmei sa castige cine e mai bun dintre cei mai slabi!

| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Pai naspa e ca nu o sa apere tatarusanu asa am auzit.cel mai probabillaughingo sa se term 0-0winkinglaughingcel potin asa cred

| jean404 a răspuns:

1-0 Steaua. Jucatorul favorit e Alves si al meciului Bonfim.