| danni3l a întrebat:

Cat credeti ca se va termina Steaua - sc vaslui?

11 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

0-0 1-1 0-1 sau 1-2. unul dintre cele 4 iti zic eu!

| push2gl a răspuns:

3-2 pentru steaua

| AlleXCs a răspuns:

Cred ca o sa castige vasluiul smug!laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| bkb300 a răspuns:

Bate vaslui 2-1 sau 1-1 egal.ca nu a jucat steaua cine stie ce cu otelu noroc pur.

| aigi1 a răspuns:

0 1

| Alex_3756 a răspuns:

Steau castiga la 1 gol diferenta, nu pot zice ca castiga cu 2-1 sau 3-2. Da o sa castige, sunt convins.

| Cezar17 a răspuns:

Hmm greu raspuns... pe cine pacalesc Steaua 5-0 Vaslui

| justanillusion a răspuns:

VAslui 1 steaua 2 forta steaua!

| bogdan_7576 a răspuns:

Steaua 2-0 vaslui sau in cel mai rau caz steaua 0-3 vaslui una din cele sunt sigur.

| Darthsader a răspuns:

Pff...desgur ca steaua cistiga! Ole, ole, ole! Hai Steaua me!

| nospeedlimitcrazy a răspuns:

Macar...1-0.pentru steauawinking...forza steaua