| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Ce credeti? Steaua sau Vaslui...Care din ele va castiga?

12 răspunsuri:
| gogus a răspuns:

Daca ne-am lua dupa forma actuala a echipelor steaua ar trebui sa castige.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X pauza 2 final!tongue

| MITZANUL a răspuns:

Vaslui cu siguranta!

| bogdan98tl a răspuns:

Sincer... eu sunt stelist si daca ma intrebai acum 4-5 etape ziceam clar ca Vasluiul dar acum Steaua creste in forma ...insa eu merg pe un 2-2

| SyLvYuTzU a răspuns:

Fortza Steauuuuuuuuaaaa!

| SyLvYuTzU a răspuns:

Uite ca totusi a pierdut Steaua crying!
0-1 cu vaslui...

| Nokturnal a răspuns:

Steaua

| WolverineMan a răspuns:

Pai... daca privesti atent aceasta situatiie..echipele sunt oarecum egale.Vaslui nu a castigat in Ghencea Steaua profita de acet lucru pentru moral insa Vaslui are o echipa buna. In concluzie Steaua are moralul bun si jocul destul de bun iar Vaslui are jocul bun insa nu are cel mai bun moral.Eu sper sa castige Steaua.laughing

| Dinu_Alex_1991 a răspuns:

Vaslui frate

| TonyTOny01 a răspuns:

Steaua LOL! nu are cum sa piarda doar sa fie desumflate mingiilelaughing))

| Veselie10 a răspuns:

CFR Cluj!