| erkal2011 a întrebat:

Cat dureaza sa faci flotari si sa faci muschi?

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Depinde cat esti de pereseverent, poti sa faci 5 flotari in fiecare seara si in fiecare dimineata si sa nu vezi nici o schimbare.
Dar poti sa faci si 50, 60 etc... atunci o sa vezi o schimbare dupa un anumit timp. Iar daca faci asta o sa ai si forta in maini, o sa fii mai puternic.

Cunosc pe cineva care a facut doar flotari si abdomene o perioada scurta de timp (cateva luni) si are un corp de invidiat. Ai pune pariu ca tipul a fost la sala, desi nu a fost.
Iti urez succes si sper sa reusesti ceea ce ti-ai propus.

Salut!

3 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Acum mai conteaza si cum le faci, daca le faci corect astfel incat sa lucrezi muschii care trebuie(pectorali, triceps,...) nu tb sa faci foarte multe, faci 10 seturi a cate 10 repetari, cu pauza de 20-25 de sec intre seturi(am dat doar un ex!). Daca le faci incorect, poti face si 200 pe zi ca tot degeaba. Te mai poti consulta aici :http://antrenamentflotari.blogspot.com/......rilor.html Spor la umflat muschii.

| Sperman a răspuns:

Pentru ce a fost asta?

N-am nevoie de asa ceva, tin sa-ti spun ca eu practic Box Tailandez, deci chiar n-am nevoie de asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar pe cine vrei sa bati thinking
depinde cati muschi vrei sa faci laughinglaughing
sau cat de mari brate ai, ca daca ai brate mici, ajungi mai repede la podea decat daca ai brate mai mari... laughing
lasand gluma la o parte, cred ca e necesara o luna de zile de antrenament continuu, ca sa dea rezultate. Spor la facu muschi!