| silviu_4058 a întrebat:

Cate flotari faceti? big grin din curiozitate

Răspuns Câştigător
| cosmin21 a răspuns:

Multi din cei care au raspuns nici nu stiu ce e aia flotare, si un sfert din ei nu stiu cum se executa corec. Respect pentru fete ca au raspuns sincer :*

42 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

50, flotari nu incercari de flotari!

| cosmin21 a răspuns:

P.S. nu fac flotari din curiozitate

| flaviu1234 a răspuns:

Cam 30 de flotaritongue

| xlmpq a răspuns:

30,40 mai mult nu pot, pentru ca am avut probleme cu incheietura de la mana stanga si acum cand ma fortez incepe sa ma doara destul de tare

| sixtythree a răspuns:

Intre 55 si 60. Da incep rapid ca sa pot mai multe. Deci nu prea sunt de calitate

| Sperman a răspuns:

Fara numar, fara numar! laughing

| Hanking a răspuns:

75 faceam vara trecuta. Acum iarna asta parca am fost o leguma, toata ziua in casa la pc nimic mai mult. Acu fac maxim vreo 50 de flotari happy

| VlogDinMers a răspuns:

30 pana sa imi rup o mana acu fac vreo 20 normale si 16 in pumni happy

| Mihaiwest a răspuns:

Salut!
Pai eu fac 90 (16 ani) Dar niciodata in antrenamentul meu nu fac maxim din prima. Se face mediu 35-40 si de Calitate.
Bafta!

| Mihaiwest a răspuns:

Cosmin21, in itrebare nu exista 'din curiozitate'
spune-ne tu ce inseamna Flotare. Daca se intreaba "CITE?" atunci raspunde, nu f capu despre ce pot/nu pot, stiu/nu stiu altii ca nu ai nici cea mai vaga idee.
P.S: halal de asa 'intrebare' si de raspunsul ales ca cel 'mai folositor' pentru cei care citesc aici. yawn

| pufocila a răspuns:

Pa sncer eu nu fac flotari...Dar fac cate 100 de genoflexun sau s mai multe dar la 50 de genoflexun fac o mca pauza...
funda?

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,nici 5!laughingAsta sa fie pentru ca's fatabig grinhee heesi n'am antrenamenttonguep.s.: numai cine are antrenament poate face multe!

| Anileda a răspuns:

5 maximlaughing

| sHaNd0r1c4 a răspuns:

| JoJo a răspuns:

Doua :d

| Gufiii a răspuns:

1 ca la a doua am picat laughing

| vio_9808 a răspuns:

Corecte...cam vreo 50...

| syjey a răspuns:

Fara numar

| HeyLyn a răspuns:

Chiar vrei sincer? Eu am sportul in sange si ma antrenez zilnic.Fac 50 flotari, 50 abdomene si 50 de abdomene cu coloana happy (stai pe burta si ridici spatele).De aia am bicepsi si muschi pe picioare happy

| SebyBiz a răspuns:

500 pe zi in seri de 50, 5 serii dimineata 5 serii seara

| giuly a răspuns:

Sunt experta la flotari!
http://i.imgur.com/zJ4Wr.gif

| AnaEindragostita a răspuns:

Una laughing tu?
fundă_

| WhiteWolf7 a răspuns:

47 normale, 20-22 in pumni

| traficanta a răspuns:

Minim 5 maxim 10 rolling on the floor)

| uǝʞɔıp a răspuns:

Eu prind suta in 2 secunde

| RфZaημtzα a răspuns:

5.Sunt fata.

| AndreiP98 a răspuns:

Maxim 5 corecte...am facut 12 la sport da asa cat sa nu zica ca n-am facut... nu sunt un sportiv prea bun

| Genesis29 a răspuns:

La sport, de frica pentru nota am facut 23, da normal nu imi place sa ma fortez si fac MAXIM 10.

| DonCorleone a răspuns:

Am 14 ani
si fac in jur de 35winking