| sanea123456789101112 a întrebat:

Cate golori se pot da de o echipa la handball?

Răspuns Câştigător
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Am fost handballista. Poti da foarte multe goluri dar depinde de portar si de echipa. Cu cat ai mai mult timp cu atat poti da mai multe.
Fundita?
O seara frumoasa!

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Atatea cate permite timpul regulamentar.

| deeeaqq a răspuns:

Depinde, dacă au portar prost şi când stau în apărare lasă adversarii să treacă pe lângă ei / ele 30-40 de goluri

Dacă portarul e bun şi apărarea cât de cât ok ( adică să ţină adversarii, să nu îi lase să treacă şi să arunce la poartă ) 15-25 goluri

| Kingsley a răspuns:

In general intre 25-35, iar mai rar cate 40-45 sau 20-25.

| Maelis a răspuns:

De obicei intre 20-35 dar depinde foarte mult de nivelul echipei și implicit de arversar. Nu exista o limita maxima.