| AvalohAlyn a întrebat:

Cate meciuri oficiale de fotbal au loc pe globul pamantesc intr-o zi?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Cred că www.flashscore.ro.

Aici sunt doar oficiale, nu amicale sau liga 3, 4.

O zi bună.

6 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Dupa calculele mele, fara date oficiale, doar ce stiam eu, as zice intre 300 si 700, oricum, nu se poate afla un numar, nici macar aproximativ.

| alexs99 a răspuns:

Intr-o zi au loc in jur de 1000 de meciuri, dar e greu de calculat pentru ca numai Anglia sunt in jur de 20 de ligi.

| DeKoniec a răspuns:

Depinde de zi, ai vz ca la noi se tin meciuri de campionat in anumite zile ..asa si in alte tari. Succes!

| M4riusT a răspuns:

Crezi ca stie cineva?

| elik a răspuns:

Cred ca foarte multe..gandeste-te ca intr-o pracajita tara ca Romania au loc destule..deci..nu cred ca se stie.

| Ionutzstelistu62 a răspuns:

Crezi ca stie cineva?