| popmirgea1999 a întrebat:

Cate serii de flotari sa fac pe zi(cate flotari intr-o serie) daca pana acum nu am mai facut doar atunci cand nu aveam ce face? (de cate ori pe zi?)dar genofleziuni?big grin

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Eu am inceput cu acestea exercitii cu aproximativ 8 luni in urma. La inceput, faceam aproximativ 10 flotari in cate 2 serii iar abdomene cate 40-50 iar in fiecare zi mai puneam cate 1-2... iar acum, dupa 8 luni fac 250 de abdomene in 2 serii, 40 de flotari in 2 serii de cate 2 ori pe zi. Multa bafta!

| daassh a răspuns:

Pai fa cate poti per serie nu trebuie sa te rezumi la un numar anume, la fel si genoflexiuni.

| Beby45 a răspuns:

Pai poti incepe usor frate pe saptamani:
1.10
2.15
3.20
4.25
5.30
si asa tot asa far sa fii solid,