| Vanessita96 a întrebat:

Dacă acum fac 10 serii a câte 10 flotari, reușesc într o luna sa fac o serie de 30 de flotari?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cred ca da. Am un prieten gras care nu putea sa faca nici macar o flotare. De frica ca il va pune la restanta la sport la facultate sa faca flotari, s-a apucat din luna iunie, facand cate 2-3 pe genunchi, iar in septembrie reusea serii de 10-15. La restanta nu l-a pus sa faca nimic, insa nu asta e important, ci ideea ca a reusit.

| katy a răspuns:

Cresti treptat si o sa reusesti!

| Ara997 a răspuns:

Garantat, creste nr de flotaripe serie, treptat,

| eminescuhipiot a răspuns:

Incearca si cate-o serie de 15, apoi de 20 si una de 10, apoi de 20 si una de 15 si tot asa intr-o luna sigur vei reusi.