| LeonardRoller a întrebat:

Cate sporturi a practicat Yuri Boyka din filmele undisputed?

3 răspunsuri:
| joe2011 a răspuns:

Daca te referi la scott adkins cel care il joaca, a practicat o gramada de sporturi care acum ar fi greu de insiruit. daca te referi la boyka el are un stil aparte care seamana cu MMA dar e ceva mai. evoluat sa-i zicem

| AlphaGod a răspuns:

Unul singur MMA, simplu nu? Sau poti sa-l numesti boyka style pentru ca e ceva aparte.

| TDU2 a răspuns:

A inceput cu karatele si a ajuns la arte martiale combinate.