| Drifterx500 a întrebat:

Caut o bicicleta la cost low-medium [intre 1000-1500 lei] care sa prinda cel putin viteza de 45-50km/h, daca e posibil si mai mare.
Nu gasesc unul potrivit si am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| AfiSport a răspuns:

Salut...nu ai precizat ce tip de bicicleta doresti. Cursiera, mtb, important este sa te tina picioarele. Iti recomand acest model.

https://www.afisport.ro/......tru-m.html

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceri cam multe pentru acest preț, nu crezi? Poate second-hand o cursieră, dar nu se compară cu bicicletă nouă.

Dacă ai pretenții la viteză, mai pui 8000 lei și cumperi bicicletă electrică. Am văzut la Hervis Sports bicicletă electrică cu 9500 lei. Foarte ieftin, eu mi-o permit... În 10 rate fără dobândă. Am văzut și eu pe YouTube bicicliști care au prins 90km/h cu bicicleta, dar era în coborâre și se așezare în spatele unui tir. Acolo nu îți bate deloc vântul din față si asa prinzi viteză mai mare.