| Elee a întrebat:

Va rog cititi! Am nevoie de ajutor puppy dog eyes vreau sa-mi incarc cartela cosmote dar nu gasesc nicio extraoptiune pe placul meu... vreau destul de multe sms-uri (in jur de 1000-1500) si sa nu coste mult (as prefera sa nu depaseasca 4 euro daca se poate) daca stie cineva bine extraoptiunile il rog sa ma ajute! Am cautat pe Google si imi da numai extraoptini care nu-mi plac si + ca siteurile Cosmote nu sunt reinoite de cel putin un an...rolling eyes multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| RuxiiRawrr a răspuns:

Buna,muta-te pe Orange, cu 4 euro ai 2500 de minute in retea, 2500 de SMS-uri 100 minute nationale 100 SMS-uri nationale.Eu am optiunea asta.Si nu a trecut nici o luna.
Sper ca te-am ajutat.Succes!

| Elee explică (pentru RuxiiRawrr):

Daca observi, am scris in Cosmote rolling eyes nu vreau sa ma mut de pe retea tongue

| RuxiiRawrr a răspuns (pentru Elee):

Si eu am specificat in ce retea e mai bine.happy

| Elee explică (pentru RuxiiRawrr):

Ok...mersi oricum smug