| anonim_4396 a întrebat:

Caut partener dans sportiv.
Ar fi prima data cand as incerca in pereche. Nu sunt chiar incepatoare dar nici avansata.
Am 1.53 cm si am 12 ani. Sunt din Voluntari si caut partener de dans care locuieste in apropiere.

1 răspuns:
| Brizbriz a răspuns:

Eu, eu, eu, sunt gras, batran, am facut vreo doi ani de karate acum vreo 20+ de ani si sunt perfect pentru tine... DAAAA

mama, ai 12 ani... dar lumea asta e CRUNTA, asa ca:

NICIODATA NU ITI DAI E-MAIL-UL IN PUBLIC (pe vremuri era numele PROSTILOR pe toate gardurile, acum e e-mail-ul inocentilor pe toate siturile), te rog mult, NU MAI FACE ASTA!