| bobytza1234 a întrebat:

Ce alegeti. Dintre ghetele de fotbal.Nike Mercurial sau Adidas F50. Puteti primi funda!

Răspuns Câştigător
| SimpluCosty a răspuns:

Eu am si F50 si Mercuriale si ma-i bine ia-ti mercuriale. Fundaa?

10 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nici nu conteaza, Messi cand s-a apucat de fotbal nu avea nici adidasi, juca descultz pe plaja asa ca.,,.,.winking

| Cosminovici18 a răspuns:

Salut! Eu as alege adidas F50!

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Asi merge pe Adidas F50 big grin.

| IngerAlb a răspuns:

Nike Mercurial.Dar depinde si de gusturile tale.

| Xbam a răspuns:

Eu unul aleg Adidas F50 deoarece cu ei poti sa ai o alergare foarte rapida cu mingea pentru jcuatorii tehnici si poti suta plasat bine,iar cei ce aleg MERCURIAL aleg deoarece cu ei sutezi tare si mai mult cu ei iti dai mignea i nfata si alergi dupa ea nu cu balonul la picior cum face Messi, de asta Messi prefeRA Adidas, iar CR Nike.

| Paul_7461 a răspuns:

Nike Mercurial ar merge cel mai bine, succes.

| andreuta120 a răspuns:

Buna eu zic nike mercurialbig grin mi-e una imi plac

| Kornelyu a răspuns:

Mercurial sunt putin mai usori si ft putin mai comozi...
si in plus iarna in mercurial este mai cald...

| Ronaldo_Adi_Thau_1985 a răspuns:

Nike mercurial sunt mai bune

| Fotbalistu123456789 a răspuns:

Nike mercurial