| Lebăda a întrebat:

Ce bicicleta vi se pare mai buna... Rich, DHS, BMX, etc?

Răspuns Câştigător
| GeorgiGgi a răspuns:

Eu am DHS dar sincera sa fiu as prefera un BMX pentru ca alea sunt acum la moda si sincera sa fiu imi place modelul dar oricum e alegerea ta.
Sper sa iti gasesti o bicicleta pe gustul tau!

9 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Bmx 100%

| PredatoR a răspuns:

First Bike e cea mai tare...

| Camyyy_5609 a răspuns:

Parerea meaa e ca BMX e mai bunaa:X.sh plus de asta sunt si frumoasee BMX-urile:X:*.

| Lebăda explică:

O folosesc in special pentru drumurile lungi, 20-25 km, pe drum denivelat sau asfaltat.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Aleeeeg BMX.

| tocoal a răspuns:

Semicursiera.Aia se intinde tare la drum.Acum depinde si pentru ce drumuri ai nevoie de bicicleta.

| Ctiberiu a răspuns:

Cele mai buna (dar si mai scumpa) e BMX fiind folosita si de profesionisti

| AlxAlexAlx a răspuns:

Logic ca BmX.

| GeorgiGgi a răspuns:

Eu am DHS dar sincer mie mi-ar place mai mult un BMX fiindca acum alea sunt la moda si modelul e jos si cool.
Dar oricum e alegerea ta si sper sa iti gasesti una pe placul tau!