| RobertoBMW a întrebat:

Ce cluburi de fotbal din Focșani mi-ați recomanda? Care este cel mai bun și are cei mai buni antrenori? FUNDĂ

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Liverpool

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

rolling on the floor hai fi serios alege oricare club, ca oricum sunt cluburi amatoare, daca focsani avea cluburi calumea de fotbal erau macar in primele 2 ligi.Ba vere da si acum 4 ani ai pus intrebarea asta, ce varsta ai?

| Gorky a răspuns:

Ba, suna l pe Becali si întreabă l daca te primește la el. Ii spui si tu ca stii fotbal, dar si cateva rugaciuni+ că ai citit toată Biblia de doua ori!