| alexandrutza_5404 a întrebat:

Ce credeti despre handbal?

11 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Foarte frumos sportul, dar te poti ranii, luxari, accindente daca te faulteaza cineva... etc

| aleexandraa a răspuns:

Nu`l practic dar o sa-l practic in curand... din cate am auzit este superr:X:X

| roxanika97 a răspuns:

Foarte tare

super sportul

| camy417 a răspuns:

Daca nu-ti place sa alergi nu-i bine sa fii portar(asa se intampla la noi. in rest mi se pare un sport foarte fain si practic)

| ruxyrusu a răspuns:

E un super sport si cred ca ar trebui toata lumea sa-l practice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai chiar daca este un joc destul de agresiv, imi place.Imi plac regulile jocurlui si imi place pentru ca este un joc competitiv. Dar tu ce crezi despre handbal?big grinbatting eyelashes

| OnutsaXD a răspuns:

E un sport foarte frumos si eu il practic si sunt portar si imi place mult. Macar handbalul poate avea ceva realizari la nivel international. Euro 2010 : locul III Romania fete; Oltchim vice campioane champions league (cred ca in 2009). Am fost de 4 ori campioni mondiali la handbal baieti si o data la fete, cu ceva timp in urma.

| Ssshadow a răspuns:

E un joc destul de greu dar fain...il joaca varul meu si se pare ca se pricepe (inveti repede ) daca vrei sa practici asa ceva eu iti raspund :
Da

| Sonnora a răspuns:

Este un sport dupa parerea mea de fete

| xAnita a răspuns:

Ah ` day dreaming. handbalul love struck e un sport super!
Îl practicwinking, e greu love struck şi viaţa de sportiv e grea... Nu mai ai mult timp de ieşit cu prietenii, turnee alea-aleabatting eyelashes.
În + de la sport, respectiv hanbal, te înalţi love struck!
Îl recomand cu plăcere oricui. Nimic de pierdut!

| alexandrutza_5404 explică:

Rsp pentru NIKehappy

Eu practic acest sport de max. un an si imi place foart mult.Sunt cea mai buna din clasa si sper sa ajung undeva cu astahappy