| VampireCrisz a întrebat:

nu de multa vreme fac handbal si deja trebuie sa mergem in campionat si eu nu stiu prea multe despre handbal voi ce credeti despre el?

4 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Baga-te. La meciuri poti invata tactica celorlalti jucatori si iti poti face un model si jucand vei deveni mai buna

| FadetoBlack a răspuns:

Huh!
Şi eu am făcut handbal, dar acum sunt o leneşă, şi nu mai fac! E bine să faci un sport! Aşa că continuă!

| Zabbyel a răspuns:

Heh laughing alergi si tu pe teren sa fi pe langa ceilalti rolling on the floorrolling on the floor ca numar laughing doar rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat