| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți parerea voastra o sa fie permis accesul spectatorilor in tribune la meciul România- Germania din preliminariile WC 2022 din data de 28 03 2021?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai sunt meciuri pe nici un stadion, iar odata ce stadionale sunt inchise, este clar ca nu va fi prezent nici un om pe stadion.
Probabil aceste meciuri se vor reprograma in 2022 sau mai tarziu, cand covidul va dispare sau va apare vaccinul si lumea se va vaccina masiv.

| zilog a răspuns:

Nu ți-a spus clar că dacă te vaccinezi ai voie peste tot! Ia ascultă si tu reclamele!

| TLF92 a răspuns:

Din ce stiu in Anglia s-a permis accesul suporterilor limitat in tribune, dar din pacate la cum stau lucrurile cu virsul asta in capitala, slabe sanse pana in martie, din ce am inteles dabia din februarie o sa revina totul la normal, daca se poate spune ca de masti nu scapam