| maxinoaei a întrebat:

Ce credeti steaua sau cefere cluji castiga cupa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ştii că echipa Stelei din anii '80 era cu mult superioară celei din ziua de astăzi, nu? Mai ştii şi că, din moment ce a ajuns la penalty-uri, înseamnă că Steaua era la acelaşi nivel cu Barcelona, nu? Crezi că în momentul de faţă Steaua este la acelaşi nivel cu Barcelona?

în fine, este părerea ta. Părerea mea rămâne aceeaşi: ambele vor fi eliminate încă din şaisprezecimi.

13 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Steaua

| WR104 a răspuns:

Nu o sa castige niciuna, sunt echipe prea bune in competitia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care cupă, mă? Europa League? Cel mai probabil vor fi eliminate ambele echipe încă din şaisprezecimi.

| ღღMirciuL0wღღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai stii in anul 1986 cand steaua a batut la penaty cu 2-0 pe barca? e orice posibil. eu cred ca ajucg fiecare in 1/4

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Dar ştii că echipa Stelei din anii '80 era cu mult superioară celei din ziua de astăzi, nu? Mai ştii şi că, din moment ce a ajuns la penalty-uri, înseamnă că Steaua era la acelaşi nivel cu Barcelona, nu? Crezi că în momentul de faţă Steaua este la acelaşi nivel cu Barcelona?

în fine, este părerea ta. Părerea mea rămâne aceeaşi: ambele vor fi eliminate încă din şaisprezecimi.

| MihaiGe a răspuns:

Castiga cfr cluj cu siguranta.
Bafta!

| gazaru a răspuns:

Steauaaa

| cRaNs1MoRe a răspuns:

Din cupa romaniei steaua e eliminata, dar poate castiga campionatul cu sanse mai mari ca cfr, iar supercupa intr-adevar poate fi intre cfr si steaua! O castiga steaua dar dupa mine cu diferenta mica de scor

| geocarul a răspuns:

Eu zic cfr pentru ca joca la un nivel mai mare decat steaua

| Allisson a răspuns:

STEAUA_e tare, si au sanse...

FUNDA?

| eMkaFORyou a răspuns:

Steaua dar nu cred ca ajung in finala bafta happy

| Ykz a răspuns:

Steaua este afară din cupă, eliminată de Concordia Chiajna, la penalty-uri.
CFR Cluj, joacă în semi-finale din câte ştiu, cu Astra Giurgiu.
Părerea mea, este că finala Cupei României de anul viitor, va fi : Astra - Oţelul Galaţi.

Succes :*.

| gabijunior5 a răspuns:

Steaua

| Stefan_Bogdan_1998_sTW4 a răspuns:

Steauabig grin