| gfghr a întrebat:

Ce echipa credeti ca caistiga liga compionilor sezonul acesta.Atletico,chelsea,bayern sau real

15 răspunsuri:
| Zome a răspuns:

Pai dupa parerea mea Bayern, este cea mai solida echipa din aceste echipe. Evident, este vorba de echipe mari. Vorba aia ''never say never'', cred ca Bayern, dar as dori sa castige Real sau Atletico.
Ar fi o surpriza daca ar castiga Atletico + campionat. Sau real, de asemenea.

| Ibrahimovic a răspuns:

Real o sa castige. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa castige Bayern sau Real, dar mi-ar placea sa castige Atletico, doar asa, sa le mai dea peste nas echipelor "mari".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid.

| Niklauss a răspuns:

Bayern sau e posibil si Real. Funda?

| TOOL a răspuns:

Eu zic de-o finala Real- Chelsea, iar scorul va fi de 1-0 pentru Real.

| vega358 a răspuns:

Bayern spun eu

| Jeezy a răspuns:

Chelsea...nu joaca cel mai frumos fotbal dar joaca cel mai eficient.stie sa "taie" jocul adversarilor foarte bine!

| davidrcv a răspuns:

Bayern,chiar daca as vrea sa fie Atletico Madrid.

| B0ne a răspuns:

Chelsea prietene, Chelsea!

| Dragooos a răspuns:

Bayern, parerea mea

| Princee a răspuns:

Bayern

| Snitzel a răspuns:

Majoritatea lumii spune ca Bayern, dar eu am incredere in Real Madrid, deci Real!

| Fcog_Alex_1997 a răspuns:

Bayern CLAR

| iooonel a răspuns:

Chelsea parerea mea