| Xandra_one a întrebat:

Ce este sau ce presupune antrenamentul HIIT?

2 răspunsuri:
| laurentiutirei a răspuns:

Antrenamentele HIIT sunt pentru a arde grasime mai exact cardio
este foarte simplu sa cauti pe net!
https://www.youtube.com/watch?v=S5zUUvxzUvk

| RAY a răspuns:

Sunt antrenamente intense foarte bune pentru slabit, cardio, inima, de exemplu
faci sprinturi de 30 secunde cu pauza de 30 de secunde mers pe jos sau tabata este iar ceva HIT, dar ele nu slabesc daca consumam mai mult decat rata noastra metabolica, daca ai 1500 de cal rata metabolica consuma alimente de 1500 de cal, slabirea sa rezulte din efortul fizic