| myprotein a întrebat:

Mi-am stabilit un plan alimentar si unul de antrenament pentru perioada de definire, dar am o dilema nu stiu exact cat cardio trebuie facut, ce tip (HIIT sau LISS) sau daca merge combinat in aceleasi zile cu antrenamentul cu greutati.Sunt o gramada de informatii pe internet si nu stiu pe care sa o urmez.

1 răspuns:
| grandebgd a răspuns:

Uite aici youtubul unui baiat care se pricepe la asa ceva sper sa iti fie de ajutor acest raspuns poti sa ii lasi un comentariu https://www.youtube.com/channel/UCDdfiFlI5_x-v5cdXchXd0g/videos