| 12789 a întrebat:

Ce excercitii pot face acasa pentru marirea sanilor si feselor?

Răspuns Câştigător
| bObby123 a răspuns:

Eu fac sala de forta de vreo 5 luni, tot acolo e si sala de fitness si instructoru le arata fetelor anumite exercitii care din spusele lui le maresc sanii si fesele, totusi acasa nu dispui de aparatura la care fac fetele de la sala. deci sfatul meu e sa te duci la o sala de fitness si sa vorbesti cu instructorul de acolo despre ce vrei tu si el iti va spune mai precis.
Totusi daca ai o varsta mai frageda nu iti pierde speranta ca o sa mai creasca!

6 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Nu poti face nimic mai mult decat sa pui putin pe tine, dar totusi nu in exces.

| para001 a răspuns:

Lergi

| expertulginecolog a răspuns:

Teoretic sanii nu cresc de la exercitii ci de la ADN adica ereditar (marimea sanilor si feselor este ereditara).

| Mariiuta a răspuns:

Nu purta sutien noaptea in timpul liber si la scoala mai bine o bustierawinking iti cresc mai repede fesele? depinde de organismul care il ai

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Cica daca mananci porumb fiert cresc sani foarte mult laughing

| Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns:

Pui de Avicola pentru sani, pentru fund incearca șorici laughing